973 530 554|c5005685@xtec.cat
Loading...
Organigrama de l’institut 2018-02-14T12:46:24+00:00

Organigrama de l’institut

CÀRRECS I FUNCIONS
Director: Ramon Mateu
Cap d’Estudis: Verònica Llardén
Cap d’Estudis FPE: Anna Artigues 
Coordinadora Pedagògica: Roser Soler
Secretària: Maitxe González
Coordinadora PQIMC: Mercè Salvadó Coordinador de FCT: Carme Bergadà Coordinador d’Activitats i Serveis: Ramon Codina
Coordinador de Biblioteca:Pilar Ribes / Teresa Balasch Coordinadora LIC: Judit Solé
Coordinadors d’Informàtica: Pere Joan Armengol , Sisco Suau i Anna Ribera Coordinadora Prevenció de Riscos Laborals: Miracle Farreny
Responsable del Servei de Convivència i Mediació: Gemma Gallinat Responsable PILE – Intercanvis: Salvador Coma
Responsable del Pla Esport Escola: Ramon Codina Responsable d’Escoles Verdes: Maite Cases
Coordinadora de la Comissió d’Atenció a la Diversitat: Núria Serra Coordinadora del Servei d’Orientació i Tutoria: Núria Serra Coordinadora del Servei USEE: Mònica Jové
Responsable Programa de Salut a l’Escola: Teresa Carulla (Infermera del CAP)
Aula d’acollida: Judit Solé
1r A: Yolanda Real
1r B: Eva Llasera
1r C: Salvador Coma
2n A: Judit Serra
2n B: Sílvia Pérez
2n C: Natàlia Duch
3r A: Núria Turull
3r B: Maite Cases
Aula Projectes: Míriam Vila
4r A: Judit Solé
4r B: Maria Rosa Roca
Aula Oberta: Gemma Gallinat
CAS: Laura Delgado
1r A: Francesc Perelló
1r B: Dolors Serra
2n A: Núria Gené (Jordi Sanuy)
2n B: Elena López
Gestió Administrativa/ Sistemes Micro informàtics i xarxes:
1r curs: Carme Pujol
2n curs: Carles Fondevila
3r curs: Carlos Marín
Manteniment de Vehicles:
1r curs: Josep Pedrol
2n curs: Jordi Barrabé
Cures d’auxiliar d’infermeria
1r curs: Gabriel Farrando
Administració i Finances:
1r i 2n curs: Rosa Ma Carulla
Higiene Bucodental:
1r curs: Laura Angrill
2n curs: Jesus Àlvarez

Conserges: Joan Niubó i Horten Molero
Administratives: Carme Sàrries i Mercè Marsol
Neteja: Anna Mestres, Dolores Pérez i Contxita Àvila
Cuineres: Ramona Vilaseca i Rosa Bergadà

CONSELL ESCOLAR
Ramon Mateu
Verònica Llardén
Maitxe González
Pere Joan Armengol
Toni Vilaplana
Maite Cases
Gabriel Farrando
Núria Gené
Jordi Barrabés

Mercè Marsol

Bernat Balcells
Judit Comendador
Pau Costa

Àngels Marin (AMPA)
Lluís Ferrerol
Javier Gras
Ramon Jordana

Ahinoa Barionuevo (Ajuntament)
GuardiesB
×
×